200+ минута за победу у играма за децу и одрасле

Људи који играју минуте да би га освојили

Минуте за победу у играма су једна од најједноставнијих врста игара на било којој забави. Игре за сваки празник, свако годишње доба и сваку тему које бисте се икад сетили! И минут за освајање листе игара које раде за појединце, тимове, групе, па чак и за радне групе.

Искрено, није важно, овај тренутак за победу изазива посао за било које доба. Означите ову страницу обележивачима како бисте у било ком тренутку имали крајњи минут за освајање листе игара на дохват руке требају партијске игре !

Минута за освајање игара за децу и одрасле које ће се свима свидети

Овај пост садржи удружене линкове до производа ради ваше удобности. Ако купујете преко мојих веза, можда ћу добити малу провизију без додатних трошкова.

Које су минуте за освајање игара?

Неколико година уназад НБЦ је имао емисију Минуте за победу у којој су такмичари морали да изврше задатак помоћу предмета за домаћинство за мање од минута да би прешли на следећи изазов и на крају освојили новац.

Људи сада играју минуте да би је освојили, баш као и једноставне забавне игре - понекад заправо имају временско ограничење, а понекад их играју само као брзе и једноставне забавне игре.

Забавни су, једноставни за играње, јефтини и обично смешни!

Погледајте овај видео да бисте видели како ово може бити забавно - а ово је само неколико од преко 200+ минута за освајање игара на овој листи!

Најбољи тренутак за победу у играма за децу, тинејџере или чак одрасле! Преко 200+ забавних игара које су савршене за породично окупљање, школу, школске забаве и још много тога! Једноставне игре, забавне тимске игре и још много тога!

Како играти минуту за освајање игара

Можете играти минуте за победу на један од три начина:

Стил # 1: Минута за освајање појединаца - човек против сата

У овој верзији, један играч ће покушати да одбије сат за сваку утакмицу. Тако ће, на пример, морати да покушају да доврше игру у року од једног минута (отуда и минут за освајање имена).

Ако то учине, освајају награду. Ако не, нека неко други пуца. Ако се слажете са овим стилом, препоручујем да изаберете другу особу за сваку игру.

Као алтернативну верзију ове, истој особи такође можете да дозволите да настави да игра игре док не може да је заврши за минут. Или бисте могли да сви играју појединачно, све истовремено (слично као у верзији 3 доле, али у појединцима, а не у тимовима) и да видите ко све може да заврши изазов за минут.

Стил # 2: Минута за освајање група

У овом стилу, за сваку игру ћете одабрати по два играча који ће се играти један против другог играјући игру, уместо да покушавају да победе сат. Тако ћете свакој особи дати прибор за игру и видети ко може први да заврши.

Награду добија прва особа која заврши. Поново ротирајте кроз парове за сваку игру, понављајући играче по потреби, али ово добро функционише када имате мање групе тако да сви могу учествовати у разним играма.

Стил # 3: Минута за освајање тимова

У овом стилу поделићете групу у два (или 3 или 10, у зависности од броја гостију) тимова. За сваку утакмицу, тимови морају одабрати једног играча који ће се такмичити међусобно у игри са осталим тимовима.

Тако ће, на пример, једна особа из сваког тима добити залихе и упутства за игру. Када кажете иди, сви се такмиче ко ће први довршити игру.

Први тим који заврши добија 5 бодова, други тим 3, трећи тим 1, а сви остали не добијају. Ово најбоље функционише ако имате прилично људи и добар је начин да натерате све да навијају за свој тим.

Једино када заиста требате да постигнете минут да бисте победили у тим играма је ако играте у тимовима и ако се тимови утркују један против другог како би испунили изазове. У овом случају топло препоручујем да узмете велику таблу за суво брисање или таблу са постерима и напишете број сваког тима преко врха.

Сами на левој страни табле запишите имена сваке игре или бар број игре (1, 2, 3 итд.).

За сваку утакмицу први тим који заврши добија пет бодова, други тим 3, трећи тим 1, а остали тимови не постижу погодак.

Ако желите да сви зараде поен ако заврше, подесите тајмер за сваку игру. Први тим који заврши добија 5, други тим 3, трећи тим 2, а сваки други тим који заврши у року од минутног тајмера добија 1 поен.

Последња верзија бодовања помоћи ће да резултат буде мало ближи ако мислите да би један тим могао да испуше други.

Ево како би могао изгледати пример картице резултата на крају игара.

Пример минута за освајање игара

Да играте тамо где свако ко заврши изазов добије поен, то би изгледало мало другачије. Једноставно волим да га поставим на велику таблу да би сви могли да виде како му иде сваки тим!

Игре за минуту до победе могу се играти са стварима које имате у кући, али постоји неколико кључних потрепштина које ћете највероватније желети да купите и имате при руци ако ћете често играти.

У својој занатској соби имам кутију са ових 10 ствари, тако да се увек можемо играти кад дође породица око!

минут за победу у играма

Други ресурси за одличан минут за победу на забави

Обично користим минуту за освајање игара на својим забавама без обзира на тему, али заправо можете водити читав минут да освојите тематску забаву. Ево још неких сјајних ресурса ако је то оно што желите да урадите!

Топ 10 минута за освајање игара

Ове минуте за победу су игре које сам користио изнова и изнова, само са различитим празничним темама! Можда нису нужно најзабавнији, али они су они које можете једноставно зграбити и променити било коју забаву!

1 - Суочите се са колачићем

Ставите колачић на нечије чело. Морају да користе само мишиће лица (без руку) да би их ставили у уста.

2 - Пркошење гравитацији

Дајте сваком играчу три балона. Сва три балона морају да држе у ваздуху на минут.

3 - Боца до боце

Напуните једну боцу од 2 литра нечим (Луцки Цхармс, Јелли Беанс, итд.), А затим залепите траку у другу боцу од 2 литра - играчи морају све да пребаце из једне боце у другу.

4 - Схамроцк Схаке

Залепите празну Клеенек кутију на пар гаћица, напуните пинг понг лоптицама, а затим залепите нечији струк. Морају се трести док све куглице не испадну.

5 - Замотајте

Игра за два играча у којој једна особа мора другу особу умотати у траке, тоалетни папир или нешто друго

6 - Саобраћајни јам

Гурните слатки кромпир преко пода с једне стране собе на другу само носом (ово сам радио и са купусом за Дан св. Патрика)

7- Гвоздени човек

Штапићем слажите гвоздене матице једну на другу

шта да радим мојим дечкима 30. рођендан

8 - Одбројавање новогодишње ноћи

Напуните кутије различитим бројем звона (1-5). Играчи их морају промућкати и поредати према броју звона.

9 - Курс препрека

Поставите тематски низ препрека од предмета по соби. Играчи морају да иду са једног краја просторије на други око путање препрека на простирци за купатило или пешкиром.

10 - Избор чаша

Поставите као 25 шоља, пунећи их до пола водом. Ставите налепницу на дно неких шоља. Играчи морају да одаберу по једну шољу, покушавајући да пронађу налепницу.

Урнебесни минут за освајање игара са плаипартиплан.цом и других сјајних журки! могу

Ултимате Цоллецтион оф Минуте то Вин Ит Гамес

Ево крајњег минута за освајање листе игара!

Кликните на доње линкове да бисте били директно одведени до упутстава за игре, спискова залиха и фотографија за сваку од појединачних игара.

Вреди погледати различите постове ако вам треба више идеја за одређени празник. Довољно је минута за победу у играма које можете мало променити да раде за неки други празник или прилику! (нпр. игре за туширање за бебе могу радити са различитим предметима за Божић)

Прилично сигуран да сам ову игру „суочи се са колачићем“ користио онолико пута колико има укуса Ореоса!

Суочите се са колачићем један је од најпопуларнијих минута за освајање игара

Минуте за освајање божићних игара и других празника

Минута за освајање изазова за посебне прилике

Сезонски минут за победу на партијским играма

Разни минут за освајање игара

Не заборавите да овај водич обележите и прикачите на минут за победу! Ажурираће се кад год објавим нове идеје за игре!